vascomm
home
Kiosk Ağı İşletimi

Oluşturduğumuz ve uç noktalarda Kiosklar aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme ve tahsilat sistemini Ortak Pazaryeri olarak tanımlamak mümkündür. Sistemimizde şirketler kendi mal ve hizmetlerini doğrudan kendileri satmakta ve tahsil edilen bedeller doğrudan kendi hesaplarına yatırılmaktadır. vascomm sadece işlemlerin sağlıklı, güvenilir ve takip edilebilir bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli teknik alt yapı, destek ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Ödenen faturalar banka aracılığı ile doğrudan kurumların hesabına geçmektedir. Ödenen fatura bedelleri vascomm hesaplarına hiçbir zaman girmemekte ve bu sayede bankalar tarafından da kabul edilecek düzeyde güvenilir, transparan ve yüksek güvenlik seviyeli işlemler yapılabilmektedir. İşlettiğimiz Kiosk Sistemimizde nakitle ödeme olmadığından, kredi ve banka kartlı ödemeler müşterinin hesap ekstrelerinde son ödeme noktası olarak görünmektedir.

Bu sebeplerle; vascomm faaliyetleri 6493 nolu kanun kapsamı dışında kalmaktadır.

Şirket ve kurumlara ait Kiosk sistemleri geliştirdiğimizde proje bazında nakit ödemeli çözümlerde sunulabilmektedir. Bu çözümlerde kağıt para kabulü, kağıt para iade ve para üzeri işlemleri, bozuk para kabulü, iadesi ve üzeri işlemleri güvenilir bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Sistemlerimizde yazıcı, dokunmatik ekran, tanıtım ekranı, kontrol kartı, PC, kesintisiz güç kaynağı gibi standart modüllerin dışında NFC, QR kod, manyetik okuyucu, kart basımı/teslimatı, özel cihazlar gibi bir çok opsiyon desteklenmektedir. vascomm, müşteri ihtiyaçları çerçevesinde Fatura tahsilatları, bağış toplama, Kredi kart müracaatları, bilet satışları, e-ticaret işlemleri, sipariş uygulamaları, stok takip, oyun kartları ve benzeri uygulamaları da kurumların talepleri doğrultusunda geliştirilmiş ve geliştirmektedir.

Her Hakkı Saklıdır. (c) 2014. vascomm A.Ş.