vascomm
home
POS Entegrasyonu
Ingenico
Vascomm tarafından geliştirilen yazılımlar Ingenico Yeni Nesil iSelf serisi POS cihazları ve üzerinde çalışan Bankacılık uygulamaları ile entegre çalışmaktadır. Arayüzlerimiz TELIUM 2 yazılım platformu ile entegre olduğundan, masa üzeri çözümlerimizde de kolaylıkla ICT 200 serisi POS cihazlarını da destekleyebilmektedir.

Ingenico yazılım ekibi, vascomm ve Bankalar'ın belirlediği spesifikasyonlarda, POS üzerindeki yazılımları geliştirirken, Vascomm yazılım ekibi de POS, kiosk kullanıcısı ve merkezi sistemimiz arasındaki veri iletişimini sağlayan uygulamaları geliştirmştir.

POS Entegrasyon modüllerimiz Türkiye’de geliştirilen en gelişmiş POS-Kiosk entegrasyon modülleridir. İşlemlerin tüm aşamaları Kiosk ekranlarından takip ediliyor, gün sonu, parametre alma, yazılım güncellemeleri vascomm yazılımları tarafından kontrol edilip yönetiliyor.

Geliştirdiğimiz sistem TÜBİTAK destekli bir projedir ve gerek bilimsel geliştirme metodolojilerimiz ve gerekse sistemin karmaşıklık derecesinin üst düzeyde olmasından dolayı TÜBİTAK hakemleri tarafından ayrıca takdir edilmiştir.
iuc280-iui120 iuc280 vm-box
Ingenico
Her Hakkı Saklıdır. (c) 2014. vascomm A.Ş.