vascomm
home
Hakkımızda
team

Vascomm 2010 yılında ödeme ve tahsilat kabul eden sistemler geliştirmek üzere kuruldu. Kurucu ortaklar ve ekip, Türkiye ve yakın coğrafyada Ödemeler Sistemlerinde yenilikçi ve lider sistemlerin hayata geçmesine katkıda bulundu. PROVUS ve SERVUS grubu şirketlerin kuruluşu, BKM, Bonus, Advantage, Maximum gibi sistemlerin vizyonundan kuruluşuna kadar ortak çalışma ve alt yapı hizmetleri, Hypercom POS ve Diebold ATM gibi ürünlerin Türkiyede ilk lansmanı ve payasa öncülüğünü gerçekleştirdi. Bu bilgi ve deneyime sahip Vascomm ekibi geçen zaman zarfında bir Kiosk ve Self Servis alanlarında çok yaratıcı ve yenilikçi çözümler üzerinde çalıştı ve bunları başarı ile gerçekleştirdi.

Vascomm çözümlerinde, ön planda Kiosk’lar yer almakla birlikte, kiosklar üzerinde yapılan işlemlerin izlenmesi raporlanması ve yönetimi fonksiyonları merkezimizde yer alan ana sistemimiz tarafından koordine edilmektedir. Vascomm Kiosk Yönetim Sistemi kiosklar ile ödeme kabul eden kuruluşlar, bankalar, mal ve hizmet satan şirketler ve müşteriler arasında veri akışı sağlayan merkezi bir sistemdir.

Vascomm bu güne kadar Kioskların, ödeme ve tahsilat alt yapısının ve tüm sistemin sahibi ve işleticisi rolünü başarı ile yürütmüştür. Şimdi yeni bir vizyon ile birikimlerini bu alanda hizmet vermek isteyen tüm kuruluşlara sunmayı, birikim ve tecrübelerini paylaşmayı hedeflemektedir. Sistem dahilinde kullanılan tüm katmanlar ise pazara sunduğumuz ürün portföyümüzü oluşturmaktadır.

Başarıyla kullandığımız, deney sahibi olduğumuz ürünleri müşterilerimize sunarken sadece teorik yaklaşımlar değil pratik yaklaşımlar sunuyoruz. Tecrübelerimiz paylaşıyor, tavsiyelerimizi tecrübe ile pekiştiriyoruz.

Vascomm, müşteri ihtiyaçları çerçevesinde sadece yazılım ve donanım tedariği değil bir sistemin kurulması, hayata geçirilmesi, devamlılığı, gelişimi gibi tüm evrelerinde müşterilene gereksinim duyulacak tüm hizmetleri sunmaktadır.

Her Hakkı Saklıdır. (c) 2014. vascomm A.Ş.